بن بست بوشهری ها در تیمداری؛

ندای استان:باشگاه شاهین مانند بسیاری از باشگاه های فوتبال ما زیر نظر شهرداری بوشهر اداره می شود ولی آنها به خوبی می دانند با هزینه های لیگ برتر نمی توان به این مسابقات ورود حرفه ای داشت.

به گزارش ندای استان به نقل از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، پرویز عبدی پور سخنگوی هیات مدیره باشگاه از برگزاری جلسه هیات مدیره خبر داد و گفت : در پی موفقیت تیم شاهین شهرداری بوشهر و لزوم برنامه ریزی ها ، طی این چند مدت جلساتی در جهت بررسی وضعیت حضور تیم با حضور شهردار ، اعضای هیات مدیره ، اعضای شورای شهر و کارشناسان مربوطه برگزار و پیگیری هایی نیز در این خصوص صورت گرفته است.

عبدی پور افزود : در جلساتی متعدد که با حضور کار شناسان حقوقی و مالی برگزار شده در راستای رعایت الزامات قانونی و مقررات جاری کشور در خصوص نحوه تیمداری با توجه به بررسی ها بعمل آمده متاسفانه به علت ممنوعیت هرگونه هزینه توسط نهادهای دولتی و عمومی و نهادهای وابسته در ورزش حرفه ای که به طریقی وابسته به قانون مدیریت خدمات کشوری هستند ، امکان تیمداری شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر وجود ندارد.
سخنگوی هیات مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد : با توجه به صراحت قانون اینکه باشگاه شاهین شهرداری بوشهر بتواند با استفاده منابع مالی شهرداری در لیگ حرفه ای (لیگ برتر) تیمداری کند امکان پذیر نمی باشد.
وی در پایان گفت : بهرحال در این خصوص همت مسئولان استانی اعم از امام جمعه محترم بوشهر ، استاندار محترم و نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی می طلبد تا از طریق راهکارهایی که وجود دارد اقدامات لازم را انجام داده تا امکان حضور این تیم پرطرفدار در لیگ برتر فراهم شود.

گفتنی است پارس جنوبی جم که دو سال پیش به لیگ برتر آمد و امسال مشکلات مالی بسیاری را از سر گذراند، به همراه شاهینی‌ها، دو نماینده بوشهر به شمار می روند که حالا هر دو با مشکلات جدی مالی روبرو هستند؛ مشکلاتی که آینده آنها را به مخاطره انداخته است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی