مدیرکل امور اقتصادی بوشهر خبر داد:

رسول زارعی گفت:۴۰ درصد ماشین‌های پلاک قرمز استان بوشهر که فرسوده هستند باید جایگزین شوند.

به گزارش ندای استان،، رسول زارعی عصر شنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر افزود: مهلت جذب اسناد خزانه تا ۳۱ تیرماه است که باید نسبت به جذب آن اقدام و موافقت‌نامه‌ها ارائه شود تا رسیدگی شوند.
وی یادآورشد: برای رسیدگی به موقع نباید ارائه اسناد به روز آخر موکول شود در همین راستا همه دستگاه‌های استفاده ‌کننده از این اعتبارات باید در جذب و ارسال اسناد با سرعت بیشتری عمل کنند.
زارعی همچنین برضرورت ارسال به موقع لیست های حقوقی کارکنان دولت نیز تاکید کرد و گفت: تاخیر در ارسال لیست ها پرداخت ها را با مشکل روبه رو می کند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: همچنین دستگاه های اجرایی نسبت به تسویه اوراق خزانه اقدام و از این فرصت استفاده کنند.
زارعی افزود: دستگاه های راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی و استانداری بوشهر از جمله دستگاه های برتر در ارائه این اوراق هستند.
وی اظهارداشت: سال گذشته استان بوشهر ۴۱٫۵میلیارد تومان از ردیف اوراق تسویه خزانه بهره مند شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: از مجموع دو هزارو ۶۴۰ خودوری دولتی در این استان هزار و ۳۶ خودرو فرسوده هستند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۲۳:۴۵

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی