عضو شورای شهر خارگ:

ندای استان:علی پور گفت: هزینه‌های تردد در حوزه دریایی برخی شهروندان را با مشکلاتی مواجه کرده است و درخواست ارائه تخفیف در این حوزه را دارند

به گزارش ندای استان،لطف‌اله علی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: یکی از مشکلات دیرین اهالی شریف جزیره خارگ بحث تردد دریایی در مسیرهای بوشهر و گناوه است.

وی اضافه کرد: افزایش هزینه‌های تردد در حوزه دریایی برخی شهروندان را با مشکلاتی مواجه کرده است و درخواست ارائه تخفیف در این حوزه را دارند که خواسته به حق ایشان است.

عضو شورای شهر خارگ افزود: طی مصوبه‌ای شورای شهر خارگ در آذرماه سال ٩٧، مقرر شد شهرداری خارگ قرارداد خرید خدمت با یک شناور دارای استانداردهای دریانوردی منقعدکند که با توجه به زمان‌بر شدن موضوع و عدم استقبال بخش خصوصی از این مصوبه تا به امروز نتیجه‌ای در بر نداشته است.

وی تصریح کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی و هزینه‌های مضاعف تردد شهروندان شریف جزیره خارگ پیشنهادی به شورای شهر ارائه کردم که تا زمان اجرایی شدن مصوبه اشاره شده، برای رفاه شهروندان بومی و قشر زحمتکش فرهنگیان شاغل در جزیره بلیط شناورها در مسیر بوشهر که شامل تخفیف نیستند با تخفیف ٢٠ هزارتومانی نسبت به قیمت آزاد مصوب شورای حمل و نقل فرمانداری بوشهر و بلیط مسیر گناوه با تخفیف هفت هزار تومانی اقدامات لازم توسط شهرداری خارگ به عمل آید.

عضو شورای شهر خارگ در ادامه عنوان کرد: امیدوارم این پیشنهاد مورد تأیید همکاران در شورای اسلامی شهر خارگ قرار گیرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۱

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی