رئیس پلیس راه استان:

ندای استان:کشکولی گفت:علت حادثه سرعت غیرمجاز و ناتوانی راننده ۲۴ ساله در کنترل خودرو، باعث انحراف وسیله نقلیه و سپس واژگونی آن شده بود.

به گزارش ندای استان،رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، گفت: خودرو سواری پژو پارس ساعت سه بامداد دیروز در خیابان خلیج فارس یا ساحلی بوشهر واژگون شد که بر اثر این حادثه راننده در دم جان سپرد و سرنشین خودرو پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت آسیب دیدگی، فوت کرد.

سرهنگ قدرت الله کشکولی علت حادثه را سرعت غیرمجاز عنوان کرد و افزود: ناتوانی راننده ۲۴ ساله در کنترل خودرو، باعث انحراف وسیله نقلیه و سپس واژگونی آن شده بود.

وی ادامه داد: حداکثر سرعت در خیابان خلیج فارس ۶۵ کیلومتر است، اما برخی از افراد به ویژه شب‌ها که خلوت است با سرعت بالا در این مسیر حرکت می‌کنند و جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی از همه رانندگان خواست با رعایت قوانین از جمله سرعت مجاز و پرهیز از سبقت غیرمجاز، از ووقع حوادث جلوگیری کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۵

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی