بوشهر از استان‌های برتر در حوزه امنیتی است
بوشهر از استان‌های برتر در حوزه امنیتی است

ندای استان: استاندار بوشهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای بهبود امنیت در استان، گفت: بوشهر از استان‌های برتر در حوزه شاخص‌های امنیتی است.

به گزارش ندای استان،احمد محمدی‌زاده صبح شنبه در راه‌اندازی نمایشگاه پیشگامان امنیت انتظامی ۴ در بوشهر اظهار داشت: با تلاش پلیس آگاهی استان بوشهر سارقان در عملیات‌های مختلف انتظامی شناسایی و دستگیر و کالاهای مسروقه کشف شده است.

وی برخورد با سارقان یکی از عوامل موثر در امنیت روانی جامعه دانست و بیان کرد: با تلاش پلیس آگاهی سارقان منازل که از دیگر نقاط کشور وارد استان بوشهر شده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

استاندار بوشهر با اشاره به کشف اموال مسروقه منازل توسط پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: این نشان می‌دهد پلیس از بالای آمادگی و ابزار فنی مطلوب و انجام دقیق کارهای اطلاعات و امنیتی برخوردار است و با مخلان امنیت به‌ شدت برخورد می‌کند.

وی ضمن قدردانی از فرمانده، کارکنان و مدیران انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: فرماندهی انتظامی استان بوشهر با اقتداری که از این بعد هم نشان می‌دهند امید می‌رود بوشهر از استان‌های برتر در حوزه شاخص‌های امنیتی معرفی شود.

محمدی‌زاده با بیان اینکه پلس استان بوشهر در اوج آمادگی قرار دارد، گفت: در برگزاری طرح پیشگامان امنیت انتظامی ۴ پلیس نشان داد در اوج آمادگی قرار دارد و قاطعانه با مخلان نظم و امنیت برخوردار می‌کند.

وی با تأکید بر توجه به حل مشکلات فرماندهی انتظامی استان بوشهر از طرح نهضت ملی مسکن در این مجموعه خبر داد و خاطرنشان کرد: آغاز ساخت خانه‌های سازمانی و شخصی کارکنان و فرماندهان انتظامی استان بوشهر ۲ اقدام مهم است که در دستور کار برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.