دمای بندر امام حسن و جم یک رقمی شد
دمای بندر امام حسن و جم یک رقمی شد

ندای استان:معاون اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: کمترین دما امروز با ۹ درجه سلسیوس در بندر امام حسن و جم به ثبت رسید.

به گزارش ندای استان،زهرا راستگو معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: صبح امروز بندرامام حسن در شهرستان دیلم و جم با ثبت دمای ۹ درجه سلسیوس کمترین دما را گزارش کردند و بیشترین دما نیز مربوط به جزیره خارگ با ۱۹ درجه سلسیوس بود.

او ادامه داد: با توجه به وزش باد‌های شمالی سواحل استان تا ظهر فردا، سواحل استان به ویژه در مناطق مرکزی و جنوبی مواج خواهد بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: آسمان استان تا فردا صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، وزش باد ودر برخی نقاط مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

راستگو عنوان کرد: جهت وزش باد شمال غربی تا شمال شرقی است با سرعت ۸ تا ۳۲ کیلومتر خواهد وزید که امروز تا ۳۸ کیلومتر خواهد رسید البته در مناطق جنوبی و مرکزی بر روی دریا ۱۴ تا ۴۴ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

او گفت: ارتفاع موج در مناطق شمالی ۳۰ تا ۹۰ و گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و در مناطق مرکزی وجنوبی ۹۰ تا ۱۵۰ و گاهی ۱۸۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود که از اواخر امشب ارتفاع موج به ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد رسید.