جاسازی ماهرانه تریاک داخل صندلی‌ خودرو!
جاسازی ماهرانه تریاک داخل صندلی‌ خودرو!

ندای استان:فرمانده انتظامی شهرستان دیلم گفت: در بررسی از خودرویی مشخص شد به صورت ماهرانه داخل صندلی‌های خودرو ۱۶ بطری یک لیتری حامل مواد مخدر از نوع تریاک جاساز شده است.

به گزارش ندای استان، سرهنگ رضا اسماعیلی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران بیان داشت: در راستای اجرای طرح کنترل محور مواصلاتی و برابر اخبار واصله مبنی بر اینکه یک دستگاه خودرو پراید هاچ بک در امر انتقال موادمخدر فعالیت دارد این موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم افزود: بلافاصله اکیپی از ماموران پلیس با همکاری عوامل ایستگاه شهید موسوی در مسیر تردد خوردو مستقر و با کنترل خودروهای عبوری خودرو مورد نظر را روئیت و آن را توقیف کردند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی فنی و تخصصی از خودرو ۱۹ بطری پلاستکی ۱۰۰ گرمی مواد مخدر از نوع تریاک به مقدار دو کیلوگرم کشف شد.

سرهنگ اسماعیلی تصریح کرد: در یک عملیات دیگر، ماموران پلیس حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی گفت: در بررسی از این خودرو مشخص شد به صورت ماهرانه داخل صندلی‌های خودرو ۱۶ بطری یک لیتری حامل مواد مخدر از نوع تریاک جاساز شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم خاطرنشان کرد: این خودرو نیز که از بندر لنگه بارگیری و به مقصد استان کرمانشاه قصد انتقال داشته ۱۷ کیلوگرم تریاک کشف شد.