هشدار دادستان به مدیران بوشهری
هشدار دادستان به مدیران بوشهری

ندای استان:دادستان بوشهر گفت:هر گونه سهل انگاری در این مساله قابل قبول نیست و به طور قطع دستگاه قضا بعنوان مدعی العموم این مدیران را تحت تعقیب قرار می دهد.

به گزارش ندای استان،علی حسن پور در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: همه دستگاه‌های اجرایی در خصوص حفاظت و حراست از زمین های دولتی یک سری وظایفی برعهده دارند.

وی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف اند به محض مطلع شدن از تعرض و قبل از اینکه زمین خواران در زمین های دولتی اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز و تغییر کاربری اراضی کنند با آنها برخورد کنند.

دادستان بوشهر تصریح کرد: در زمان حاصر شاهد برخی تغییر کاربری اراضی در زمین‌های کشاورزی به صورت غیر مجاز هستیم که انتظار است به محض اطلاع مدیران جلو کار را بگیرند و قلع و قمع کنند.

وی یادآور شد: هر گونه سهل انگاری در این مساله قابل قبول نیست و به طور قطع دستگاه قضا بعنوان مدعی العموم این مدیران را تحت تعقیب قرار می دهد.

دادستان بوشهر گفت: مدیرانی که در مقابل پدیده زمین خواری سهل‌انگاری می‌کنند،توسط دستگاه قضا بعنوان مدعی العموم تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرند.

حسن پور عنوان کرد: سال گدشته با اشراف دستگاه قضا یک هزار و ۱۰۰ هکتار از اراضی دولتی رفع تصرف و به بیت المال برگردانده شده است.