«بوشهر» پایگاه جدید خط حمله تیم ملیِ
«بوشهر» پایگاه جدید خط حمله تیم ملیِ

ندای استان:حضور دو مهاجم بوشهری در نوک پیکان تیم ملی بعد از سالها خط حمله تیم کشورمان را دستخوش تغییر کرد.

به گزارش ندای استان،تیم ملی فوتبال ایران می‌توانست در سومین بازی دوستانه برابر روسیه به دومین پیروزی خود دست یابد اما فرصت طلایی که نصیب مهاجم پورتو شد از سوی این بازیکن به هدر رفت. محمد محبی که این روزها در خط حمله استقلال حضور دارد و سابقه بازی در سانتاکلارا پرتغال در کارنامه وی دیده می‌شود همانند مهدی طارمی مهاجم اول پورتو بوشهری است.

محبی در اولین دقیقه از وقت اضافه نیمه دوم یک پاس گل استثنایی به طارمی داد اما زننده تنها گل ایران مقابل روسیه، نتوانست برای دومین بار دروازه تزارها را فرو ریزد تا به جای پیروزی تساوی نصیب تیم امیر قلعه‌نویی شود. طارمی بعد از اینکه این توپ را گل نکرد به خاطر فرصت‌سوزی در فضای مجازی مورد انتقاد قرار گرفت اما حضور این دو بازیکن که اتفاقا همشهری هستند در کنار یکدیگر نوید زوجی دیگر در خط حمله تیم ملی می دهد. هر دو بازیکن در طول بازی بارها یکدیگر را به خوبی پیدا کرده و خط دفاعی روسیه را آزار دادند.

بعد از سالها حضور طامی و آزمون در خط حمله تیم ملی این بار یک زوج دیگر از خطه جنوب در نوک پیکان خط حمله تیم ملی رونمایی شده که شاید در آینده این زوج حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند.

Visited 1 times, 1 visit(s) today