۳۰۵ نفر در ادارات استان بوشهر تبدیل وضعیت شده‌اند
۳۰۵ نفر در ادارات استان بوشهر تبدیل وضعیت شده‌اند

ندای استان:مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: امسال ۳۰۵ نفر کارکنان خانواده جامعه ایثارگری در ادارات این استان تبدیل وضعیت شده‌اند.

به گزارش ندای استان،نعمت‌الله غلامپور سه‌شنبه ۱۱ بهمن در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان بوشهر اظهار کرد: برای تبدیل وضعیت کارکنان خانواده جامعه ایثارگری اقدامات لازم انجام شده که نیاز است دستگاه‌های مختلف نسبت به این مهم توجه ویژه کنند و امسال ۳۰۵ نفر در ادارات استان بوشهر تبدیل وضعیت شده‌اند.

وی حل مشکل مسکن جامعه ایثارگری را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: ایجاد خانه ایثار ویژه جامعه ایثارگری در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دارد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با بیان اینکه بخش اعصاب و روان جامعه ایثارگری در بیمارستان پایگاه هوایی بوشهر به‌زودی راه‌اندازی می‌شود گفت: در این راستا مسئولان بیمارستان پایگاه هوایی بوشهر اعلام آمادگی کرده‌اند.

غلامپور از راه‌اندازی دهکده سلامت بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: بر اساس انعقاد تفاهم‌نامه ساخت دهکده سلامت ویژه جانبازان و خانواده ایثارگران در دستور کار قرار دارد.

در این مراسم از دستگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی، بندر و کشتیرانی و بهزیستی استان بوشهر که در تبدیل وضعیت ایثارگران برتر شده‌اند تجلیل شد.