برندی که طارمی برای خودش ثبت کرد+ عکس
برندی که طارمی برای خودش ثبت کرد+ عکس

ندای استان: مهدی طارمی پس از فصل درخشانی که در لیگ پرتغال داشت، با شرکت بزرگ آدیداس قرارداد همکاری امضا کرد.

به گزارش ندای استان، این خبری بود که چند ماه پیش توسط آدیداس و به‌صورت رسمی اعلام شد. برند معروف تولید البسه، کفش و توپ ورزشی که با بزرگ‌ترین تیم‌های باشگاهی و ملی جهان و همچنین فوق‌ستاره‌های معروف دنیای فوتبال همکاری می‌کند، با طارمی نیز وارد یک قرارداد کاری شد.

مدتی پیش نخستین تصاویری که از طارمی با برند آدیداس منتشر شد، او را با توپ و لباس‌های این شرکت نشان می‌داد. بازیکن ایرانی که پس از فصل درخشانش در پورتو، توانسته بود در فوتبال پرتغال آقایی کند، شرایطی را برای خودش مهیا کرد تا شرکت آلمانی و چندملیتی آدیداس با او قرارداد همکاری امضا کند.

حالا و پس از پایان فصل لیگ پرتغال که با قهرمانی پورتو همراه بود، آدیداس از جدیدترین تصاویر مهدی طارمی با لباس، کفش و توپ این شرکت رونمایی کرده است.

نکته جالب در خصوص طارمی، درج مخفف نام و شماره این بازیکن روی استوک‌های این بازیکن است. جایی که شرکت آدیداس برای مهاجم بوشهری پورتو عبارت MT9 را درج کرده تا طارمی نیز همچون بازیکنان مطرح و بزرگ دنیای فوتبال دارای برند مخصوص خودش باشد.

این مخفف نام و شماره بازیکنان، یادآور بزرگان دنیای فوتبال همچون کریستیانو رونالدو با برند CR7 یا لیونل مسی با مخفف نام LM10 و یا سایر بزرگان دنیای فوتبال است و حالا طارمی نیز توانسته است برند مخصوص خود را در شرکت آدیداس به ثبت برساند.

  • منبع خبر : ورزش سه