۵ کشته در تصادف مرگبار دیر+عکس
۵ کشته در تصادف مرگبار دیر+عکس

ندای استان:مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیّر گفت: در حادثه برخورد ۳ خودرو سواری در سه راه مُغدان ۵ نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.

به گزارش ندای استان،حسین ناظمیان‌پور بیان کرد: ساعت ۲۰:۰۱ دقیقه دیشب (پنجشنبه ۳۰ دی) در تماس با مرکز پیام فوریت‌های پزشکی شهرستان دیر، تصادف ۲ دستگاه پراید و یک دستگاه پژو در سه راه مُغدان این شهرستان گزارش شد که بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس از پایگاه اورژانس ۱۱۵ بردخون، دروداحمد و آبدان به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه ۳ نفر از سرنشینان یکی از خودرو‌های پراید در دم فوت کردند و پنج نفر نیز مصدوم شدند که یکی از مصدومان که از ناحیه سر دچار صدمه شده بود به بیمارستان زینبیه خورموج انتقال یافت، ۲ مصدوم شامل یک کودک و یک زن پیش از رسیدن آمبولانس با خودرو‌های شخصی به بیمارستان زینبیه خورموج منتقل شده بودند و ۲ مصدوم دیگر نیز به مرکز خدمات جامع سلامت بردخون انتقال یافتند که جراحت سطحی داشتند.

مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیر عنوان کرد: متاسفانه امروز دو نفر از مصدومان که حالشان وخیم بود با وجود تلاش پزشکان و کادر درمان جان باختند تا تعدادکشته‌های این حادثه به ۵ نفر افزایش یابد.

ناظمیان‌پور گفت: کارشناسان راهنمایی و رانندگی در حال بررسی علت این حادثه هستند.