قتل پیرمرد۶۹ساله در بندر بوشهر
قتل پیرمرد۶۹ساله در بندر بوشهر

ندای استان:سرهنگ جوشن سهرابی گفت: فردی که یک پیرمرد ۶۹ ساله را در روستای هلیله با به قتل رسانده بود دستگیر شد.

به گزارش ندای استان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “جوشن سهرابی” گفت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر یک مورد فوت مشکوک دربیمارستان شهدای خلیج فارس ماموران گشت کلانتری ۱۴ تنگک به بیمارستان مراجعه و مشخص شد، فردی ۶۹ ساله ساکن روستای هلیله بر اثر جراحت چاقو ساعت ۱۳۰۰ روز چهارشنبه ۱۳ اسفند ۹۹ در بیمارستان فوت کرده است.
سرهنگ سهرابی عنوان داشت: دختر مقتول به کارآگاهان پلیس اظهار داشت: در منزل بودم که پسر ۶ ساله ام مراجعه و اعلام نمود که پدربزرگش در کوچه افتاده است که بلافاصله به محل رفتم و به همراه پسر عمویم پدرم را به بیمارستان انتقال دادیم که به علت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با قاضی ویژه قتل پرونده جهت رسیدگی به پلیس آگاهی ارجاع و در اولویت کار کارآگاهان قرارگرفت و با بررسی های انجام شده مشخص گردید که موضوع وقوع قتل بوده است.
رئیس پلیس آگاهی استان افزود: شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلین احتمالی در دستور کار قرار گرفت و با رصد اطلاعاتی و بررسی های میدانی متهم به قتل به نام “ج-ح” شناسایی و با همکاری عوامل کلانتری ۱۴ تنگک و یگان امداد شهرستان بوشهر دریک عملیات غافلگیرانه در منزلش دستگیر شد.
سرهنگ کاراگاه سهرابی تاکید کرد: با انجام تحقیقات فنی و کشف دسته کارد اشپزخانه ( الت قتاله) ازمنزل متهم، وی به ارتکاب قتل با انگیزه اختلافات شخصی اعتراف کرد و با قرارمناسب روانه زندان شد.