پیش بینی معاون استاندار از درصد مشارکت بوشهری ها در انتخابات
پیش بینی معاون استاندار از درصد مشارکت بوشهری ها در انتخابات
ندای استان:پورات افزود: همچنین تا مستقر شدن دولت جدید هیچ عزل و نصبی در مدیران استان صورت نمی‌گیرد.

به گزارش ندای استان،رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر از راه‌اندازی ستادهای کاندیداهای انتخاباتی در استان خبر داد و گفت: طبق نظرسنجی ها، مشارکت بالای ۵۵ درصدی استان بوشهر در انتخابات ۸ تیر ماه خواهیم داشت و پیش‌بینی شده مشارکت گسترده شده است.

به گزارش خلیج فارس، اکبر پورات در جلسه ستاد انتخابات چهاردهمین ریاست جمهوری استان بوشهر اظهار داشت: ۷۹۰ شعبه اخذ رأی، شامل ۵۶۵ شعبه ثابت و ۲۲۵ شعبه سیار خواهیم داشت.

پورات از راه‌اندازی ستادهای کاندیداهای انتخاباتی در استان خبر داد و عنوان کرد: با توجه به شروع تبلیغات نامزدهاى انتخاباتی و راه‌اندازی ستادهای آنان در سطح شهرستان‌ها ملاحظات و مصادیق مجاز و غیرمجاز تبلیغات انتخاباتی به نمایندگان کاندیداها که به فرمانداران و بخشداران ابلاغ شده به نمایندگان آنان اطلاع‌رسانی می‌شود و جلسه با مسئولان ستادهای کاندیداها در شهرستان‌ها تشکیل می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه فعالیت انتخاباتی توسط کارکنان در ساعات اداری ممنوع است، خاطرنشان کرد: در این راستا ضرورت دارد به منظور رفع هرگونه شائبه جانبداری و فعالیت له یا علیه داوطلبان چنانچه فردی از مدیران قصد حضور در عرصه تبلیغات دارد از هم اکنون مرخصی بگیرد.

معاون استاندار بوشهر تأکید کرد: هر گونه استفاده و در اختیار گذاشتن امکانات دولتی برای استفاده نامزدهای انتخاباتی ممنوع است و مراقبت لازم از سوی ستاد انتخابات، دستگاه‌های نظارتی و امنیتی قطعاً با قوت صورت خواهد گرفت.

وی افزود: همچنین تا مستقر شدن دولت جدید هیچ عزل و نصبی در مدیران استان صورت نمی‌گیرد.

Visited 3 times, 1 visit(s) today