۷۵ طرح صنعتی در استان در حال تکمیل است
۷۵ طرح صنعتی در استان در حال تکمیل است

ندای استان:مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۷۵ طرح صنعتی دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد با حمای دولت و تحقق شعار سال ” جهش تولید با مشارکت مردم ” در این استان در حال تکمیل عملیات اجرایی است.

به گزارش ندای استان،مهدی صفوی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این شمار طرح صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری ۶۲ هزار و ۷۹۱ میلیارد ریال و اشتغال ۲ هزار و ۴۴۵ نفر در استان بوشهر در حال تکمیل است.

وی افزود: این طرح‌ها در گروه فعالیت‌های مختلف شامل محصولات لاستیک و پلاستیک، محصولات غذایی و آشامیدنی، ماشین آلات و دستگاه‌های برقی، کامپیوتر و فعالیت‌های مربوطه، مبلمان و سایر مصنوعات، کاغذ و محصولات کاغذی در حال تکمیل هستند.

صفوی اضافه کرد: بیشترین طرح‌های صنعتی در حال اجرا به ترتیب در شهرستان بوشهر در زمینه محصولات فلزی، محصولات شیمیایی، ماشین آلات، کک و فرآورده‌ای نفتی ، شهرستان دشتستان در زمینه کامپیوتر و فعالیت‌های مربوطه، محصولات چوبی، کانی غیر فلزی و شهرستان گناوه در زمینه ساخت ماشین آلات و تجهیزات، مبلمان و سایر مصنوعات و مابقی طرح‌ها در سایر شهرستان‌ها عملیات اجرایی آنان در حال انجام است.

مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر یادآور شد: استان بوشهر دارای ۱۱ شهرک صنعتی، ۱۰ ناحیه صنعتی و سه منطقه ویژه اقتصادی است که می‌تواند ظرفیت لازم برای اجرای طرح‌های صنعتی را به منظور ایجاد و توسعه سرمایه گذاری فراهم سازد.

Visited 1 times, 1 visit(s) today
  • منبع خبر : ایرنا