ندای استان:رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر گفت: در پی انفجار گاز پیک نیک در منزل مسکونی ۲ نفر مصدوم و دچار سوختگی شدند که با بالگرد به بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه منتقل شدند.

به گزارش ندای استان،سید حسین موسوی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی اورژانس استان بوشهر اظهار داشت از ۲۴ اسفند طرح نوروزی این مجموعه آغاز شده و به‌صورت شبانه‌روزی خدمات‌رسانی می‌شود.

وی با اشاره به انفجار گاز پیک‌نیک در منزل مسکونی در تنگستان گفت: در این انفجار ۲ آقا ۳۳ و ۴۱ ساله دچار سوختگی شدند که عملیات امدادی برای نجات آنان آغاز شد.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه در این مأموریت از امداد هوایی و بالگرد استفاده شد گفت: با توجه به اهمیت زمان انتقال مصدومان در این نوع مأموریت، بالگرد اورژانس هوایی بوشهر برای نجات جان بیماران به پرواز درآمد.

موسوی ادامه داد: در این مأموریت ضمن انجام اقدامات درمانی لازم با پایش مداوم علائم حیاتی در کمترین زمان ممکن مصدومان با بالگرد از بیمارستان امام حسین علیه‌السلام اهرم تنگستان به بیمارستان سوانح و سوختگی چرومی گناوه انتقال داده شدند.