بیمه سلامت با داروخانه های بوشهر تسویه کرد
بیمه سلامت با داروخانه های بوشهر تسویه کرد

ندای استان:مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر از تسویه مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد با بیمه سلامت در این استان خبر داد و گفت: پرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد بیمه سلامت استان بوشهر به روز شده است.

به گزارش ندای استان به نقل از روابط عمومی این اداره کل، داراب بارگاهی در نشست بررسی وضعیت پرداختی‌ها به مؤسسات طرف قرارداد از پرداخت مطالبات داروخانه‌های استان خبر داد و اظهار داشت: تمام مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد سازمان بیمه سلامت تا پایان مهرماه سال جاری پرداخت شد.

وی با بیان اینکه همه داروخانه‌ها در استان بوشهر طرف قرارداد با بیمه سلامت هستند، گفت: در حال حاضر ۱۲۵ داروخانه در سطح استان با این مجموعه قرارداد دارند و از آنجا که تأمین داروهای مورد نیاز بیماران اهمیت بسزایی دارد، باید از تمام ظرفیت خود برای پرداخت به موقع مطالبات داروخانه‌ها بهره‌مند شویم.

بارگاهی با بیان اینکه امیدواریم تسریع در پرداخت مطالبات مؤسسات و مراکز درمانی منجر به ارتقای کیفیت خدمات سلامت و افزایش رضایتمندی بیمه‌شدگان و فعالان خدمات سلامت شود، ابراز امیدواری کرد: با این‌ مهم مؤسسات و مراکز درمانی استان دغدغه کمتری برای رفع نیازها و کمبودهای خود داشته باشند و این امر سبب تسهیل در خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر از بارگذاری ۵۱ بسته خدمتی ویژه بیماری خاص و صعب‌العلاج خبر داد و گفت: در اجرایی شدن طرح دارویار تاکنون ۱۰۰ میلیارد تومان اختلاف هزینه ارز دارو به داروخانه‌های استان بوشهر پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه پرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد بیمه سلامت استان بوشهر به روز شده است، اضافه کرد: اکنون ۴۶۲ هزار نفر از جمعیت استان بوشهر تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارد.

Visited 1 times, 1 visit(s) today