استاندار: بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی هسته‌ای سال آینده بهره‌برداری می شود
استاندار: بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی هسته‌ای سال آینده بهره‌برداری می شود

ندای استان:استاندار بوشهر گفت: برای تجهیز بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی هسته‌ای بوشهر حدود ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار جذب شده که سال آینده این مجموعه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ندای استان،احمد محمدی‌زاده در نشست با بسیج جامعه پزشکی استان و تجلیل از فعالان کادر درمان که در پیاده‌روی اربعین مشارکت داشته‌اند با اشاره به اهمیت بسیج و بسیجی گفت: امام راحل در ابتدای شکل‌گیری بسیج فرمودند که امیدوارم روزی بسیج جهانی اسلام تشکیل شود و امروز شاهد هستیم که در جای جای منطقه، بسیجیان حضوری مؤثر دارند.

وی افزود: در عراق، یمن، لبنان، سوریه و سایر نقاط خاورمیانه شاهد حضور مؤثر گروه‌های بسیجی و حزب‌اللهی‌ها هستیم که خواب را بر دشمنان حرام کرده‌اند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه درمان و آب و راه از موضوعات محوری استان است خاطر نشان کرد: برای توسعه این حوزه‌ها از تمام توان و ظرفیت موجود بهره می گیریم.

محمدی زاده با اشاره به راه‌اندازی بخش جراحی بیمارستان امیرالمومنین بوشهر تصریح کرد: طبقه چهارم و پنجم این بیمارستان بزودی افتتاح می‌شود و خدمات‌رسانی لازم را ارائه می‌کند.

وی اضافه کرد: تا خرداد سال آینده مجتمع آزمایشگاهی تخصصی بیمارستان قائم سپاه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

استاندار بوشهر از تجهیز و راه اندازی بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی هسته‌ای بوشهر خبر داد و گفت: برای تجهیز بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی هسته‌ای حدود ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار جذب شده که سال آینده این مجموعه به بهره برداری می‌رسد.

محمدی زاده بیان کرد: مجتمع درمانی دکتر آرامی تا دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد که ۶۰ مطب تخصصی برای این مجموعه پیش‌بینی شده است.

وی افزود: در دولت سیزدهم تاکنون ۸۰۰ تخت جدید بیمارستانی در استان شروع به ساخت شده که حداقل ۶۰۰ تخت تا دو سال آینده وارد مدار می‌شود.

Visited 2 times, 1 visit(s) today