خبر خوب بیمه‌ای برای فعالان کسب و کارهای مجازی در بوشهر
خبر خوب بیمه‌ای برای فعالان کسب و کارهای مجازی در بوشهر

ندای استان:بازدرهوا گفت:در حوزه کسب و کارها شمار قابل توجهی از هم استانی فاقد پوشش بیمه ای هستند که براساس رسالت سازمانی تمامی این افراد زیر پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

به گزارش ندای استان،محمدجواد بازدرهوا روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی در قالب طرح‌های مختلف پوشش حداکثری خدمات بیمه‌‎ای در جامعه را عملیاتی کرده تا فعالان حوزه‌های مختلف از مزیت‌های بیمه تامین اجتماعی برخوردار شوند.

وی بیان کرد: در طرح جدید، شاغلان کسب ‌و کارهای حوزه فضای مجازی و شاغلان سکوهای (پلتفرم‌ها) مختلف این حوزه در بخش‌های مختلف حمل‌ونقل و سایر خدمات اینترنتی عملیاتی می شود.
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: فعالان کسب و کارهای حوزه مجازی با برخورداری از پوشش بیمه تامین اجتماعی می توانند خود و خانواده را در برابر شرایط سخت، بیماری، بیکاری، ازکارافتادگی و بازنشستگی از سازمان تامین اجتماعی دریافت خدمات داشته باشند.

بازدرهوا ادامه داد: با توجه به رسالت بین نسلی تامین اجتماعی به تدریج چتر پوشش بیمه سایر بخش‌ها و مشاغل فاقد پوشش بیمه‌ای را در برخواهد گرفت.

وی گفت: در حوزه کسب و کارها شمار قابل توجهی از هم استانی فاقد پوشش بیمه ای هستند که براساس رسالت سازمانی تمامی این افراد زیر پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

بازدرهوا عنوان کرد: اکنون ۷۸ درصد جمعیت استان بوشهر در پوشش بیمه سازمان تامین اجتماعی قرار دارد که با اجرا طرح هایی بیمه فراگیر خانوارهای ایرانی، درصد جمعیت زیرپوشش استان به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.

وی یادآور شد: با توجه به در پیش بودن سال تحصیلی جدید از دانشجویان نیز انتظار می رود از طرح بیمه دانشجویان سازمان تامین اجتماعی نهایت بهره را ببرند.