انفجار کرونایی در بوشهر؛ابتلای ۶۵۱ نفر در ۲۴ ساعت
انفجار کرونایی در بوشهر؛ابتلای ۶۵۱ نفر در ۲۴ ساعت

ندای استان:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر تعداد مبتلایان امروز را ۶۵۱ نفر عنوان کرد و خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۲۵هزار و ۳۷۳ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

به گزارش ندای استان، سعید کشمیری ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۳ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۲۶ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر ۲۳۹ نفر است.

وی با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: ۲۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۹ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز یک مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، آقای با ۶۸ سال سن با سابقه بیماری قلبی عروقی در استان بوشهر به ثبت رسید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۵۶  بیمار نیز با حال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۳۶ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‌‎اند.

وی افزود: تا کنون  ۹۰۶ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر تعداد مبتلایان امروز را ۶۵۱ نفر عنوان کرد و خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۲۵هزار و ۳۷۳ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

کشمیری بیان کرد: با شروع موج چهارم کرونا در کشور و همچنین افزایش مبتلایان در استان از هم استانی‌های عزیز خواهشمندم دورهمی‌های خانوادگی نداشته و در کنترل موج چهارم کرونا یاری گر مدافعان سلامت باشند.

وی افزود: امروز دو شهرستان دیلم و دشتستان از رنگ نارنجی به قرمز و سه شهرستان عسلویه، کنگان و تنگستان از رنگ زرد به نارنجی تبدیل شدند که این رنگبندی جدید زنگ خطری برای استان محسوب می شود.