۳ کشته در تصادف محور جم – فیروزآباد
۳ کشته در تصادف محور جم – فیروزآباد

ندای استان:مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با اشاره به برخورد ۲ دستگاه پراید و نیسان در محور جم گفت: در این سانحه ۲ سرنشین پراید و راننده نیسان بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.

به گزارش ندای استان،سید حسین موسوی در گفت‌وگو با تسنیم ، با اشاره به برخورد ۲ خودرو در محور جاده‌ای جم به فیروزآباد، اظهار داشت: در پی این حادثه نیروهای امدادی و دو آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر اضافه کرد: امدادگران تلاش کردند تا جان افراد سانحه‌دیده را نجات دهند، اما به سبب شدت صدمات سرنشینان این ۲ خودرو، قبل از رسیدن آمبولانس فوت کردند و تلاش تیم پزشکی بی‌نتیجه ماند.

موسوی با بیان اینکه در این تصادف سه نفر جان‌باختند اضافه کرد: در این سانحه ۲ سرنشین پراید و راننده نیسان بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر بیان کرد: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه استان بوشهر در دست بررسی است.

وی با تأکید بر ضرورت رعایت اصول ایمنی در رانندگی افزود: باید همیشه قوانین رانندگی رعایت شود و به ایمنی خود و دیگران توجه کرد، چرا که با رعایت مقررات، می‌توان از وقوع حوادث جلوگیری شود.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر به اقدامات اورژانس ۱۱۵ اشاره کرد و گفت: نیروهای امدادی اورژانس ۱۱۵ در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل حادثه رسیدند و تلاش کردند تا جان‌باختگان را نجات دهند.

موسوی بهترین روش برای جلوگیری از وقوع حوادث رانندگی را رعایت قوانین و مقررات رانندگی دانست و تأکید کرد: توصیه می‌شود در هنگام رانندگی، به ایمنی خود و دیگران احترام گذاشته شود و همواره به مقررات پایبند باشیم.