مبتلایان و فوتی‌های کرونا در بوشهر کاهش یافت
مبتلایان و فوتی‌های کرونا در بوشهر کاهش یافت

ندای استان:دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد مبتلایان به کرونا در استان کاهشی و امروز فوتی‌‌ها پس از چندین روز به یک نفر کاهش یافت.

به گزارش ندای استان،سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد:  تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر امروز، ۳۳۳ نفر است.

او عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۲ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۴۰ نفر به کرونا مثبت، قطعی است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به کاهش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: ۳۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۲ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: امروز ۱ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، ۱ خانم با ۵۹ سال سن با سابقه بیماری فشارخون و دیابت در استان بوشهر به ثبت رسید.

او افزود:  در شبانه‌روز گذشته ۶۷ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۴۷ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‌‎اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تا کنون ۱۱۰۰ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

کشمیری عنوان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۹ هزار و ۴۵۱ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

او ادامه داد: تعداد موارد مبتلا رو به کاهش بوده و همچنین امروز تعداد موارد فوتی پس از چندین روز به یک نفر کاهش یافته که در روز‌های آینده با کم شدن موارد بستری، موارد فوتی هم کاهش خواهد یافت.