تست کرونا ۳۶۵ بوشهری دیگر مثبت از آب درآمد/ مرگ ۳ نفر
تست کرونا ۳۶۵ بوشهری دیگر مثبت از آب درآمد/ مرگ ۳ نفر

ندای استان:دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با مثبت شدن تست کرونا ۳۶۵ نفر دیگر شمار مبتلایان به این ویروس در استان به ۲۸ هزار و ۲۷۶ نفر رسید.

به گزارش ندای استان،دکتر سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در امروز، ۳۸۲ نفر است.

او افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۹۲ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۵۶ نفر به کرونا مثبت، قطعی است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا عنوان کرد: ۴۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۹ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: امروز ۳ نفر فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، ۲ آقا با ۹۲ و ۶۳ سال سن با سابقه بیماری دیابت، قلبی عروقی و یک خانم با ۴۸ سال سن بدون سابقه بیماری زمینه‌ای در استان بوشهر به ثبت رسید.

دکتر کشمیری افزود: در شبانه‌روز گذشته ۶۶ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۴۴ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‎اند.

او افزود: تا کنون ۹۲۳ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر عنوان  کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۲۸ هزار و ۲۷۶ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

دکتر کشمیری بیان کرد: امروز شهرستان جم هم از رنگ نارنجی به قرمز تغییر وضعیت داد و اکنون ۹ شهرستان استان بوشهر در وضعیت قرمز و بحرانی و یک شهرستان نارنجی (دیر) است.

او افزود: در این ۱۰ روز محدودیت از آحاد هم استانی‌های عزیز خواهشمندم نهایت همکاری را با کادر بهداشت و درمان داشته باشند تا به یاری خدا این پیک را با حداقل فوتی بتوانیم پشت سر بگذاریم.