تجمع مادران و کودکان در بوشهر+عکس
تجمع مادران و کودکان در بوشهر+عکس

ندای استان:مادران و کودکان بوشهری در حمایت از مردم مظلوم و مقتدر غزه در اجتماع باشکوهی جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

به گزارش ندای استان، مادران و کودکان بوشهری عصر امروز در اجتماع باشکوه در میدان امام خمینی (ره) بوشهر ضمن حمایت از مادران و کودکان مظلوم غزه جنایات رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند.

تجمع‌کنندگان با در دست داشتن پرچم فلسطین و با شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ و بر آمریکا خواستار توجه مجامع حقوقى و بین‌المللی به محکوم کردن جنایات اسرائیل غاصب و رسیدگی به خواسته‌های مردم مظلوم و مقتدر فلسطین شدند.

بوشهری‌ها با داشتن ۵ قرن مقاومت در برابر مبارزه با استعمارگران و استکبار جهانی درک کرده‌اند که با استادگی ظالمان نابود می‌شوند و امروز مادران و کودکان مقاوم و صبور بوشهری از ملت مظلوم فلسطین و غزه که مورد تهاجم متجاوزان اسرائیلی قرار دارند حمایت و کودک‌کشان صهیونیستی که بی‌رحمانه جنایت می‌کنند را محکوم کردند.

در این اجتماع باشکوه محترم شکریان، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم‌پزشکی بوشهر با اشاره به جنایات اسرائیل غاصب در باریکه غزه فلسطین، اظهار داشت: امروز رژیم صهیونیستی به انتها رسیده و وحشیانه و دیوانه‌وار دست به جنایت می‌زند.

وی با بیان اینکه رژیم منحوس صهیونیستی به شکل روزافزون در حال ظلم و ستم در حق مردم مظلوم فلسطین و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه است افزود: در چنین شرایطی عقل، وجدان و شرع تکلیف به عهده هر انسان‌ آزاده گذاشته تا در برابر ستمگران ساکت نباشد و برای حمایت از مظلوم هر چه در توان دارد را انجام دهد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم‌پزشکی بوشهر هدف از اجتماع باشکوه امروز مادران و کودکان بوشهری را اعلام انزجار از جنایات اسرائیل غاصب و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و به‌ویژه زنان و کودکان در خون تپیده این سرزمین مقدس دانست.

شکریان افزود: سطح حمایت بانوان و کودکان بوشهری از مردم مظلوم تنها به این تجمع اکتفا نشده و در صورت فرمان رهبر معظم انقلاب، فرمان معظم‌له را لبیک گفته تا ظالم به سزای اعمال خود برسد و مظلوم به نصرت الهی دست پیدا کند.

عباسی از گروه جهادی بهشت مادرانه خودجوش مردم بوشهر نیز با بیان اینکه گروه‌های مردمی مختلف بوشهر این اجتماع را تشکیل داده‌اند، گفت: با توجه به اوضاع اخیر در سرزمین غزه و ظلمی که در حق مادران و کودکان غزه می‌شود و با توجه به نقش مهم زنان در این شرایط، زنان به همراه کودکان خود حمایت خود را از زنان و کودکان مظلوم غزه اعلام کردند.

تشکیل زنجیره انسانی در میدان امام خمینی (ره)  بوشهر، مداحی و شعار ضد صهیونیستی و ضداستکباری و کارگاه نقاشی کودکان در حمایت از کودکان غزه از دیگر برنامه‌های این اجتماع بود

  • منبع خبر : تسنیم