حضور جوان بوشهری در اجلاس کشورهای اسلامی +عکس
حضور جوان بوشهری در اجلاس کشورهای اسلامی +عکس

ندای استان:معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از حضور محمد صفایی، جوان نخبه بوشهری در اجلاس جوانان کشورهای اسلامی در عربستان خبر داد.

به گزارش ندای استان،حسین مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: محمد صفایی، جوان نخبه بوشهری به نمایندگی از جوانان کشور به همراه دو نفر دیگر در اجلاس کشورهای اسلامی در عربستان شرکت کرد.

وی تصریح کرد: این اجلاس به مدت ۱۰ روز از ۲۷ آبان لغایت ۶ آذر در شهرهای مکه مدینه و جده عربستان در حال برگزاری است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر اضافه کرد: محمد صفایی متولد سال ۱۳۷۳ از جوانان نخبه انقلابی و دانشجویی دکتری رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی در دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر و اصالتاً اهل شهرستان گناوه است.

مرادی اضافه کرد: صفایی دبیر سازمان مردم‌نهاد (سمن) رسم زندگی بهتر از سمن‌های فعال اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر در حوزه سبک زندگی و خانواده است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: صدور مجوز، حمایت از طرح‌ها و برنامه‌ریزی و کمک به فعالیت‌های داوطلبانه جوانان از عمده فعالیت‌های معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر است.

مرادی اضافه کرد: حضور صفایی دبیر سمن رسم زندگی بهتر در این اجلاس از نمونه حمایت وزارت ورزش و اداره کل ورزش و جوانان استان از فعالیت‌های جوانان به شمار می‌رود.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر خاطرنشان کرد: اطلاعات لازم پیرامون فعالیت‌های سمن‌ها در سامانه قابل‌دسترسی است.