ندای استان:سید علی عسکری به‌عنوان، مدیرکل جدید جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر با حضور مدیرعامل این سازمان معرفی شد.

به گزارش ندای استان، آیین تکریم و معارفه مدیران کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر بعد از ظهر امروز با حضور رئیس این سازمان، معاون امور اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی بوشهر برگزار شد.

معرفی مدیرکل جدید جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر

در این آیین مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با قدردانی از تعامل و همکاری مسئولان استان بوشهر با مجموعه این سازمان در تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها و تعیین تکلیف کالاها اظهار داشت: در این راستا اقدامات مهمی در تعیین تکلیف کالاهای قاچاق و متروکه انجام شده که خدمات مسئولان قابل تقدیر است.

سید عبدالمجید اجتهادی افزایش مساحت انبارهای اداره کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: انبار مجهز سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی بوشهر با زیربنا بیش از یک هکتار در هفته دولت امسال افتتاح شد.

در این آیین ضمن معرفی سید علی عسکری به عنوان مدیرکل جدید جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر از خدمات بهادری قدردانی شد.