نمایشگاه پاییزه در بوشهر در آستانه بازگشایی مدارس برپا شد
نمایشگاه پاییزه در بوشهر در آستانه بازگشایی مدارس برپا شد

ندای استان:نمایشگاه پاییزه بوشهر با هدف تامین مایحتاج مردم برای فصل جدید آموزشی تا ۳۱ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بوشهر برپاست.

به گزارش ندای استان،مسئول امور مالی نمایشگاه بین‌المللی استان بوشهر گفت: نمایشگاه پاییزه از ٢٢ شهریور برپا شده و تا ٣١ این ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی بوشهر پذیرای بازدیدکنندگان است.
عالی پور افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه تامین مایحتاج مردم و دانش‌آموزان برای فصل جدید آموزشی است که بر همین اساس نمایشگاه بیشتر به عنوان محل عرضه نوشت افزار، کیف و کفش و پوشاک پیش‌بینی شده و در کنار آن محصولات غذایی نیز عرضه می‌شود.
وی گفت: نمایشگاه در ١۵٠ غرفه به محصولات مرتبط با مدارس اختصاص یافته و اجناس با تفاوت حداقل ١۵ درصدی قیمت نسبت‌به بازار به بازدیدکنندگان عرضه می‌شود.
مسئول امور مالی نمایشگاه بین‌المللی تاکید کرد: رعایت دقیق قیمت‌گذاری، بهداشت و نظارت‌های لازم از سوی دستگاه‌های مرتبط به صورت ویژه دنبال می‌شود.
وی اضافه کرد: همچنین در این نمایشگاه پوشاک با محوریت عفاف و حجاب نیز عرضه می‌شود.
عالی پور گفت: برای رفاه حال هم استانی‌ها در برخی شهرستان‌ها نیز بنا به امکانات موجود برای برپایی نمایشگاه پاییزه برنامه‌ریزی شده که این برنامه با تصمیم کمیته‌های نمایشگاهی شهرستان‌ها به ریاست فرمانداران اجرا می‌شود.
وی اظهار کرد: نمایشگاه بین المللی استان برای برگزاری نمایشگاه‌های پاییزه در شهرستان‌ها پیگیری‌ها و کمک‌های لازم را انجام خواهد داد.
Visited 1 times, 1 visit(s) today
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما