بهره‌برداری از دو ساختمان حوزه مقاومت بسیج در چغادک+عکس
بهره‌برداری از دو ساختمان حوزه مقاومت بسیج در چغادک+عکس

ندای استان:دو ساختمان حوزه‌های مقاومت رمضان و مطهره چغادک هم زمان با هفته بزرگداشت دفاع مقدس با حضور جمعی از مسئولین و بسیجیان این شهر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ندای استان، فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام در آیین بهره برداری از ساختمان حوزه مقاومت رمضان چغادک گفت: برقراری امنیت در ابعاد مختلف هم برای مردم و هم برای مسئولین، لازمه یک زندگی همراه با آرامش است.

سرتیپ علی رزمجو اظهار کرد: ساخت چنین بنا‌هایی برای دستگاه‌های نظامی و امنیتی باعث می‌شود این نهاد‌ها بتوانند با حضوری فعال‌تر و در میدان‌های مختلف به صورت شبانه روزی از کیان سرزمین خود دفاع کنند.

وی در آیین بهره‌برداری از ساختمان حوزه مقاومت مطهره چغادک نیز گفت: امروز خواهرانی در حوزه مقاومت به نظام اسلامی خدمت می‌کنند که نقشی اساسی در دفاع از مرز‌های انقلاب اسلامی دارند.

عضو شورای تأمین امنیت استان بوشهر تصریح کرد: زنان هم در پیروزی انقلاب اسلامی، هم در تداوم آن و هم در چهل و چهار سال پیروزی انقلاب اسلامی نقشی بسیار ارزشمند و برجسته در عرصه‌های گوناگون داشته است.

این مقام مسئول تأکید کرد: حوزه مقاومت بسیج خواهران لازم است تربیت اسلامی و انقلابی را در خانواده‌ها ترویج دهد.

مسئول معاونت مهندسی سپاه امام صادق علیه السلام هم در این آیین گفت: سال گذشته کار ساخت و ساز ساختمان این دو حوزه مقاومت به صورت ویژه و جهادی با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر چغادک آغاز شد.
سرهنگ عبدالکریم دانش آموز اظهار کرد: ساختمان اداری حوزه مقاومت رمضان چغادک با زیر بنای ۲۵۰ متر مربع به همراه محوطه‌سازی و ساختمان حوزه مقاومت مطهره با زیربنای ۲۴۸ متر مربع در بازه زمانی ده ماه و نیم ساخته شده و به بهره‌برداری رسیده است.

وی تصریح کرد: شهر چغادک سوابق درخشانی در انقلاب اسلامی و قبل از آن در مبارزات ضد استعماری داشته است که بهره‌برداری از این دو ساختمان به تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این شهر کمک می‌کند.
مهندس علی زارعی شهردار چغادک نیز در این آیین، همکاری بین شهرداری و شورای اسلامی شهر چغادک با مجموعه سپاه و بسیج را یک ارتباط تنگاتنگ خواند.