برای رفع خستگی چهره استان می‌کوشیم/ از نصب بنر و پلاکارد خودداری کنید
برای رفع خستگی چهره استان می‌کوشیم/ از نصب بنر و پلاکارد خودداری کنید

ندای استان:احمد محمدی‌زاده استاندار جدید بوشهر در پیامی خطاب به مردم نوشت: امیدوارم در فصل جدید از حیات استان بوشهر بتوانیم نسبت به رفع خستگی از چهره استان پر نعمتمان بکوشیم.

به گزارش ندای استان،احمد محمدی زاده که دیروز با رای اعتماد هیات وزیران به عنوان استاندار بوشهر تعیین شد، خطاب به مردم این استان پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

«اربعین سرور سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تسلیت عرض می‌نمایم.

در هشت سال دفاع مقدس با تقدیم بیش از دویست هزار شهید گلگون کفن و با مجاهدت‌های ملت بزرگ ایران تحت رهبری حضرت امام خمینی (ره) خداوند بزرگ پیروزی را نصیبتان کرد.

صدام و ارتش بعثی‌اش برای همیشه نابود و از صفحه روزگار محو شدند.

با مجاهدت‌های شهدای هسته ای، شهدای مدافع حرم و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی قلمرو دفاعی ایران از یک طرف به دریای مدیترانه و از طرف دیگری تا دریای سرخ امتداد یافته است.

از اینکه با نفس‌های گرمتان دعایم کردید و حامی ام شدید از تک تک شما سپاسگزارم.

از همه خوبان اعم از سادات، مشایخ، خانواده معزز شهدا، پیشکسوتان جهاد و شهادت، دانشگاهیان، فرهنگیان و فعالان عرصه اجتماعی که از برادر کوچکتان حمایت کردید قدردانی می‌کنم.

امیدوارم در فصل جدید از حیات استان بوشهر با وفاق، همدلی و همکاری همه بزرگان استان تحت زعامت رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی بتوانیم نسبت به رفع خستگی از چهره استان پر نعمتمان بکوشیم.

در پایان از همه خواهشمندم که بنده را از نصایح و ارائه طریق‌های خود در انجام وظایف که از سوی دولت مردمی حضرت آیت الله رئیسی بر عهده دارم بی نصیب نسازید از همه مصرانه می‌خواهم از اقداماتی مانند تهیه و نصب بنر و پلاکارد، عکس و… جدا اجتناب نمایید.

سرباز مردم شریف استان بوشهر

احمد محمدی زاده»