ندای استان:فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد ۵۰ ساله بعد از ۱۲ سال خبر داد.

به گزارش ندای استان،سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ۵ مرداد سال ۱۳۸۷ فردی ۵۰ ساله در خیابان امامزاده شهر بوشهر کنار خودروی خود در حالت تیر خورده مشاهده شد که با تحقیقات میدانی کارآگاهان پلیس مشخص شد مقتول به دست ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت با سلاح کمری به قتل رسیده است.

او افزود: به علت مبهم بودن مدارک و سرنخ دقیق، و شناسایی نشدن قاتل یا قاتلان احتمالی، در زمان وقوع قتل پرونده این جنایت به دایره عملیات ویژه ارجاع شد و پس از بازخوانی دقیق و بررسی مستندات و مدارک موجود و انجام تحقیقات میدانی وسیع، کارآگاهان پلیس، شخصی را به نام «ف-م» ۳۳ ساله که در زمان وقوع قتل ۲۱ سال داشت، شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه پس از هماهنگی قضائی فرد مظنون به قتل دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت. عنوان کرد: متهم ابتدا منکر جنایت بود اما پس از مواجهه با مستندات جمع آوری شده و یافته‌های پلیس از جمله مشخص شدن موقعیت مکانی او در حوالی صحنه قتل، لب به اعتراف گشود و پس از ۱۲ سال پرده از راز این جنایت برداشت.

واعظی بیان کرد: متهم در اعترافات خود علت وقوع قتل را اختلافات شخصی با مقتول عنوان کرده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی