رئیس جدید گمرک گناوه معرفی شد+عکس
رئیس جدید گمرک گناوه معرفی شد+عکس
ندای استان:طی مراسمی با حضور معاونین “هماهنگی و نظارت“ و “حراست“ حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر، سرپرست جدید گمرک معرفی شد.

به گزارش ندای استان،محسن خرم رخ ظهر یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست گمرک گناوه با اشاره به اینکه بندر گناوه از مهمترین بنادر جنوب کشور بشمار می‌رود، گفت: سابقه تجارت در بندر گناوه بر هیچکس پوشیده نیست و این بندر از ظرفیت‌های بسیار مهمی در تجارت برخوردار است.

معاون هماهنگی و نظارت حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر با تاکید بر تقویت زیرساخت‌های بندری در گناوه، اظهار داشت: با توجه به نزدیکی و موقعیت استراتژیک این بندر به کشورهای حوزه خلیج فارس و حجم بالای مبادلات کالا در گمرک، می‌طلبد توجه بیشتری به تجهیز زیرساخت‌های این بندر صورت گیرد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه طی سالیان اخیر اقدامات شایسته ای در زمینه توسعه و تجهیز این بندر صورت گرفته است که قطعاً توسعه بیشتر آن به توسعه تجارت و اقتصاد در این شهر و شمال استان کمک خواهد کرد.

معاون هماهنگی و نظارت حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر گفت: این بندر در کنار واردات از ظرفیت‌های بالقوه ای در زمینه صادرات برخوردار است که توجه به آن موجب رونق تولید، کسب و کار و اشتغال پایدار خواهد شد.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از بشیر رضویان سرپرست پیشین اداره کل گمرک گناوه، ایمان زند به عنوان سرپرست جدید گمرک گناوه معرفی شد.

Visited 10 times, 1 visit(s) today