اقامت۲٫۵ میلیون مسافر در استان بوشهر
اقامت۲٫۵ میلیون مسافر در استان بوشهر

ندای استان:سجادی منش گفت:حضور مسافران نوروزی در این بازه زمانی نسبت به سال گذشته با توجه به ماه مبارک رمضان کاهش یافته است.

به گزارش ندای استان،مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: براساس آمارها ۲.۵ میلیون شب اقامت در این استان به ثبت رسیده است.

اسماعیل سجادی منش افزود: این شمار مسافر در هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، خانه های مسافر، بومگردی‌ها، کمپ‌های اقامتی و کلاس‌های درس اقامت کرده اند.

وی با اشاره به کاهش حضور مسافران نوروزی در این بازه زمانی نسبت به سال گذشته با توجه به ماه مبارک رمضان بیان کرد: انتظار می‌رود شمار مسافران نوروزی در استان تا پایان تعطیلات به چهار میلیون شب اقامت برسد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: تلاش شده مشکل کمبود آب در برخی شهرستانها از جمله شهرستان دیلم با تانکرهای آبرسانی برطرف شود.

سجادی منش گفت: کمبود چشمه‌های سرویس بهداشتی از جمله نیازهای مسافران بود که شهرداران در تلاش برای افزایش چشمه های سرویس بهداشتی هستند.

وی اضافه کرد: وضعیت تزریق ارزاق به بازار استان خوب است و تلاش شده با انجام نظارت بر بازار و مراکز اقامتی جلو هر گونه گرانفروشی گرفته شود.

  • منبع خبر : ایرنا