تیمداری نفت و گاز پارس جنوبی
تیمداری نفت و گاز پارس جنوبی

ندای استان:مدیرکل سلامت و تربیت‌بدنی وزارت نفت از تصویب، تأمین و ابلاغ منابع مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم خبر داد و گفت: در نیم فصل قرار شد اعتبارات این تیم تقویت شود و در این راستا شرکت ملی نفت ایران حمایت می‌کند.

به گزارش ندای استان،منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه فلات قاره بهرگان در استان بوشهر نقش مهمی در وزارت نفت دارد، اظهار داشت: نفت فلات قاره بهرگان در جریان جنگ تحمیلی ۸ ساله نقش مهمی ایفا کرد و بارها سکوهای نفتی سروش و نوروز مورد هجمه هوایی دشمن بعثی قرار گرفت و به آتش کشیده شد و تعدادی از کارکنان به شهادت رسیدند.

وی منطقه نفتی فلات قاره بهرگان در استان بوشهر را از نقاط و راهبردی دانست و بیان کرد: برای افزایش سلامتی و تندرستی کارکنان این مجموعه برنامه‌های مهمی تدوین و عملیاتی شده است.

مدیرکل سلامت و تربیت‌بدنی وزارت نفت اجرا برنامه‌های ورزشی و سلامت محور را در اولویت برنامه وزارت نفت دانست و اظهار داشت: برنامه‌های انگیزشی و سلامت محور کارکنان مجموعه وزارت نفت از جمله فلات قاره در اولویت برنامه‌ها قرار دارد و دستورالعمل طرح‌های سلامت محور در راستای پیشگیری قبل از درمان پیگیری می‌شود.

قنبرزاده با بیان اینکه جشنواره و المپیادهای مختلف ورزشی و سلامت محور برگزار می‌شود گفت: در سطح وزارت نفت المپیاد داخلی ورزشی، در سطح فلات قاره و بخش‌های دیگر برگزار و منتخبین به المپیاد سراسری نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی معرفی می‌شود.

وی از استمرار برگزاری برنامه‌های ورزشی در وزارت نفت خبر داد و بیان کرد: توسعه فضاهای ورزشی و بازسازی مکان‌های این حوزه در دستور کار قرار دارد و افزایش احداث فضاهای ورزشی در مناطق عملیاتی در اولویت است.

مدیرکل سلامت و تربیت‌بدنی وزارت نفت حمایت‌های مالی و پشتیبانی از برنامه‌های ورزشی را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: طرح‌ها و برنامه‌های ورزشی به ویژه در مناطق عملیاتی ضمن حمایت مالی تقویت می‌شود.

قنبرزاده حمایت از ورزش‌های حرفه‌ای را یکی دیگر از سیاست‌های وزارت نفت دانست و بیان کرد: توجه به ورزش‌های ساحلی از جمله قایقرانی، فوتبال و والیبال ساحلی در مناطق عملیاتی به ویژه فلات قاره یکی از برنامه‌ها است.

وی از تصویب حمایت شرکت نفت و گاز پارس جنوبی از رشته‌های ورزشی در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: قرار است شرکت نفت و گاز پارس جنوبی در رشته‌های مختلف ورزشی استان بوشهر در سطح قهرمانی از جمله والیبال ساحلی، قایقرانی بانوان و آقایان فوتبال ساحلی تیم‌داری کند.

مدیرکل سلامت و تربیت‌بدنی وزارت نفت با اشاره به اینکه منطقه ویژه اقتصادی پارس دارای باشگاه ورزشی است اضافه کرد: در این راستا مصوب شد در عرصه قهرمانی اعتبارات لازم تخصیص یابد.

قنبرزاده به تیم فوتبال پارس جنوبی جم و حضور در رقابت‌های دسته یک باشگاه‌های کشور پرداخت و خاطرنشان کرد: این تیم در فصل جاری نتایج نسبتاً خوبی کسب کرده ولی انتظار ما بیشتر است، این تیم ظرفیت حضور در لیگ برتر دارد و اگر مقداری کادر فنی و سیستم مدیریتی تیم پارس جنوبی جم توجه بیشتری کنند این تیم می‌تواند به لیگ برتر صعود کند.

وی با بیان اینکه تمام ‌خواسته‌های تیم فوتبال پارس جنوبی جم انجام شده است گفت: در اداره کل سلامت و تربیت‌بدنی وزارت نفت منابع مالی تیم پارس جنوبی جم که نیاز داشتند تأمین و به آنان ابلاغ شده است.

مدیرکل سلامت و تربیت‌بدنی وزارت نفت ادامه داد: در نیم فصل قرار شد اعتبارات این تیم تقویت شود و در این راستا شرکت ملی نفت ایران حمایت می‌کند و امید می‌رود این تیم به لیگ برتر صعود کند و یک افتخاری برای استان بوشهر باشد و اکنون جای این تیم در لیگ برتر خالی است.