۲ ماه صبر کردیم، حمایتی از شاهین عامری نشد
۲ ماه صبر کردیم، حمایتی از شاهین عامری نشد

ندای استان:باشگاه شاهین بندر عامری اعلام کرد: هزینه‌های تیم‌داری در لیگ یک بسیار زیاد است و نیاز به حمایت مسئولان داریم، نزدیک به ۲ ماه صبر کردیم اما خبری از حمایت نشد.

به گزارش ندای استان،باشگاه شاهین بندر عامری در پی اظهارات فرماندار در خصوص تامین اعتبار ۵۰ درصدی هزینه های باشگاه در بیانیه‌ای اعلام کرد:

« در طی این ۱۰ سال اخیر که شاهین عامری در رقابتهای کشوری حضور داشته تمامی هزینه ها شخصی و با همت متولیان باشگاه و مردم خوب بندرعامری بوده و این تیم کاملا خصوصی اداره شده است و تامین اعتباری که فرماندار مطرح کرده به باشگاه تزریق نشده است.

بعد از صعود تیم به لیگ یک در چندین نوبت و در جلسات مختلف اعلام کردیم هزینه های تیمداری در لیگ یک بسیار زیاد است و نیاز به حمایت مسئولان داریم و نزدیک به ۲ ماه صبر کردیم ولی خبری از حمایت نشد و این اظهارات فرماندار تنگستان بیشتر برای توجیه کردن عدم حمایت های لازم است.

فرماندار تنگستان در نشستی که در استانداری برگزار شد وعده پاداش ۵۰ میلیونی به بازیکنان و کادر فنی داد که تا به امروز محقق نشده و حالا چگونه وعده تامین اعتبار بودجه ۵۰ درصدی تیم در لیگ دسته یک را می دهد براساس کدام ابلاغ و یا مصوبه مستند؟

با همه تاخیرها و صبری که بابت حمایت داشتیم امتیاز باشگاه با قیمت پایینی به فروش رفت و  مجبور به فروش شدیم و از این اتفاق هم ناراحتند ولی باید گفت که وعده ها با عملی باشد تا بتوان تیم خوب و آبرومندانه ای روانه رقابتها کرد و با دست خالی نمی شود به جنگ تیم‌های متمول لیگ یک رفت و جایی‌که فقط قیمت یک بازیکن تیم‌ پایتخت نشین بیش از ۵۰ میلیارد است ما برای تامین کمترین هزینه‌های تیم‌های استان امروز و فردا می کنیم.»