۵فوتی کرونایی در بوشهر/کاهش بستری ها
۵فوتی کرونایی در بوشهر/کاهش بستری ها

ندای استان:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۱۲۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش ندای استان،دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.
وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۶ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه ۵ نفر از مبتلایان به کرونا روز گذشته فوت شده‌اند که تست کرونای آنها امروز مثبت اعلام‌شده است.
وی افزود: موارد فوت شده در رده سنی ۶۰ تا ۸۱ سال بوده‌اند که همگی دارای بیماری‌های زمینه‌ای دیابت، فشارخون، آتروفی مغز، پارکینسون، بیماری قلبی و سرطان خون بوده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: هم‌اکنون ۲۲ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند که از این تعداد ۱۱ مورد با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
دکتر کشمیری افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۶۸۹۰ نفر بوده است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر عنوان داشت: با ثبت موارد فوتی جدید، متأسفانه مجموع جا‌‌ن‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۱۰ آذرماه به عدد ۸۰۷ ‏رسیده است که از این تعداد ۸۰۳ نفر مورد مثبت قطعی و ۴ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.