ندای استان:معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: زیباسازی مناظر شهری بوشهر در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش ندای استان،مهرداد ستوده صبح چهارشنبه در بازدید از پروژه‌های عمران شهری بوشهر اظهار داشت: پروژه‌های نیمه تمام شهر بوشهر باید با کیفیت و سرعت مناسبی تکمیل شده و به بهره‌برداری برسند.

وی با انتقاد از سرعت اجرای برخی از پروژه‌ها عمرانی بوشهر تصریح کرد: تعلل در پروژه‌هایی همچون تقاطع غیر همسطح، ورودی بوشهر، پارک لیان و … قابل پذیرش نیست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به پرداخت مطالبات مجری تقاطع غیر همسطح شهید مطهری افزود: باید با کار شبانه‌روزی شاهد تسریع در تکمیل این طرح مهم باشیم.

وی خواستار افزایش اکیپ‌های اجرایی در پروژه تقاطع غیر همسطح شهید مطهری شد و اضافه کرد: فرآیند تکمیل این پروژه باید با سرعت بیشتری اجرا شود.

ستوده خواستار تلاش ویژه برای زیباسازی مناظر شهری بوشهر شد و بیان کرد: باید مسیر ورودی بوشهر نیز تکمیل و طرح‌های زیباسازی در نقاط مختلف شهر بوشهر اجرایی شود.

وی پرداخت بموقع مطالبات کارگران پروژه‌های شهر بوشهر را ضروری دانست و افزود: تکمیل فازهای بعدی پارک بزرگ لیان نیز ضروری است که برای تأمین اعتبارات آماده هستیم.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۹:۲۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی