ندای استان:همزمان با دیگر نقاط کشور و به دستور رئیس جمهور، ۶۲۴ واحد مسکن مهر در استان بوشهر افتتاح و ساخت ۷۹۸ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن آغاز شد.

به گزارش ندای استان،در ارتباط تصویری رئیس جمهور به مناسبت افتتاح ۴۰ هزار و ۱۸۰ واحد مسکن مهر، و واگذاری گروهی زمین و آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن که امروز در ۲۲ استان کشور صورت گرفت، واحدهای مسکن مهر بوشهر افتتاح و اجرای طرح اقدام ملی مسکن این استان آغاز شد.

به این ترتیب، ۶۲۴ واحد مسکن مهر در استان بوشهر به بهره برداری رسید که  شامل ۸۸ واحد در برازجان، ۶۵ واحد در عالی‌شهر، ۲۴۳ واحد در گناوه و ۲۲۸ واحد در بوشهر می‌شود.

همچنین ساخت ۷۹۸ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در استان بوشهر شامل ۸۰ واحد در برازجان، ۴۸ واحد دردیلم، ۱۴۴ واحد در خورموج ، ۳۹۴ واحد در عالی‌شهر، ۵۶ واحد در دیر و ۷۶ واحد در شهر بنک آغاز شد.

اختصاص زمین معادل سه هزار و ۳۲۰ واحد مسکونی برای طرح اقدام ملی مسکن، شامل ۱۱۴ واحد واگذاری گروهی، ۲۲ واحد واگذاری به اقشار، ۳۹۴ واحد واگذاری مشارکتی(عالی‌شهر)، ۳۳۸ واحد تبدیل مسکن مهر به طرح اقدام ملی مسکن، دو هزار و ۱۴۹ واحد واگذاری به بنیاد و ۳۰۳ واحد واگذاری به ستاد فرمان اجرایی فرمان امام خمینی، از جمله فعالیت‌هایی است که در اجرای طرح اقدام ملی مسکن استان بوشهر صورت گرفته است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی