ندای استان:سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری بوشهر گفت: استقرار و نصب هر گونه چادر مسافرتی در پارک‌ها ٫ بوستان‌ها و ساحل بوشهر ممنوع است.

به گزارش ندای استان،دکتر ایمان چارکی، سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری بوشهر بیان کرد: با توجه به وضعیت و شرایط خاص بیماری کرونا در بوشهر استقرار و نصب هر گونه چادر مسافرتی در پارک‌ها، بوستان ها و ساحل بوشهر ممنوع است.

او ادامه داد: در همین خصوص با استقرار تیم ها و گشت های نظارتی به منظور قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا از نصب هر گونه چادر مسافرتی و استقرار موارد مشابه در پارک ها ٬ بوستان ها و ساحل بوشهر جلوگیری به عمل می آید.

سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری بوشهر با اشاره به اقدامات انجام شده برای مقابله و پیشگیری از کرونا ویروس، عنوان کرد: با همکاری مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر و همچنین سازمان فرهنگی ٬ اجتماعی و ورزشی اطلاع رسانی های لازم در این خصوص انجام شده است.

چارکی تاکید کرد: گندزدایی و ضدعفونی مستمر اماکن، وسایل و تجهیزات شهری در حال انجام است.

مجموع جانباختگان کرونا در استان بوشهر تا دیروز ۶۴۹ ‏نفر بوده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی