ندای استان:رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: با تدبیر و برنامه‌ریزی صورت گرفته عرصه فعالیت برای خودرهای شوتی(تندرو) گریزان از قانون تنگ‌تر شد.

به گزارش ندای استان،سرهنگ جابر پاپری پنج‌شنبه شب درگفت و گو با ایرنا افزود: در این راستا با خودروهایی که با حرکت‌های غیرمسئولانه و غیرمنطقی خود باعث تضییع حقوق سایر رانندگان قانونمند می‌شوند به طور قاطعانه برخورد می‌شود.

وی بیان کرد: بر حسب دستور فرماندهی انتظامی استان نشست‌های متعددی با مسئولان قضایی انجام شد که دستاورد آن به صورت چشمیگیری شامل حال رانندگان قانونمند می‌شود.

پاپری ادامه داد: چنانچه خودروهای شوتی در جاده مبادرت به حمل قاچاق یا تغییر وضعیت خودرو از جمله در آوردن صندلی و یا سرعت غیرقانونی مخاطره‌آمیز انجام می‌دهند در مرحله نخست حداقل یک هفته توقیف می‌شوند.

وی افزود: در مرحله دوم وقوع تخلف نیز خودروهای متخلف به دادسرا معرفی می‌شوند که در این راستا انتظار است رانندگان خودروها در رعایت قوانین نهایت اهتمام را داشته باشند.

پاپری تاکید کرد: از این پس با راننده‌های متخلف خودروهای شوتی (تندرو) در جاده‌های استان بدون اغماض برخورد می‌شود چون عملکرد بد این گروه از رانندگان باعث تضییع حقوق سایر راننده‌ها می‌شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۱

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی