با حکم وزیر کشور:

ندای استان:وی در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بوشهر،گناوه ودیلم کاندیدا شده بود که در رده پنجم نامزدهای انتخابات ایستاد

به گزارش ندای استان به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی غلامرضا هوایی با حکم وزیر کشور و پیشنهاد استاندار خراسان شمالی، به‌عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی منصوب شد.

غلامرضا هوایی دارای مدرک دکترای مهندسی عمران است و از سوابق اجرایی وی می‌توان به ریاست انجمن مهندسی سازه‌های ایران و سابقه مشاور عمرانی مجلس، مشاور وزیر و مدیرکل مقررات ملی ساختمان در وزارتخانه‌های مسکن و شهرسازی و راه و شهرسازی اشاره کرد.

وی در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بوشهر،گناوه ودیلم کاندیدا شده بود که با کسب ۷ هزار و ۳۰۰ رأی در رده پنجم نامزدهای انتخابات ایستاد و نتوانست به مجلس راه پیدا کند.

پیش از این محسن محمدی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی بود و نتوانست حکم معاونت را از وزارت کشور دریافت کند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی