رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر:

ندای استان:کشکولی گفت:طرح نوبت دهی اینترنتی برای دریافت خدمات شماره‌گذاری و تعویض پلاک در بوشهر از فردا (۸ مهر) اجرایی می‌شود.

به گزارش ندای استان،سرهنگ قدرت الله کشکولی بیان کرد: برای توسعه خدمات الکترونیک و خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در سطح پلیس راهنمایی و رانندگی، طرح نوبت دهی اینترنتی برای دریافت خدمات شماره‌گذاری و تعویض پلاک از فردا (۸ مهر) در مرکز استان بوشهر همزمان با سایر استان‌ها اجرا می‌شود.
وی افزود: این طرح که باهدف گسترش پیشخوان خدمات انتظامی تا خانه و محل کار شهروندان، صرفه‌جویی در وقت و کاهش زمان انتظار، تسریع و تسهیل در فرایند خدمات و همچنین رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی صورت گرفته است.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر بیان کرد: افراد متقاضی می‌توانند با مراجعه به سامانه پلیس راهور ۱۲۰ و یا سامانه nobatdehi.epolice.ir نوبت اینترنتی را براساس نوع خدمات درخواستی برای همان روز و یا روز‌های بعد دریافت کنند و در همان ساعت و تاریخ تعیین شده به مرکزی که از آن وقت گرفته‌اند مراجعه کنند.
وی تاکید کرد: تمام اطلاعات ثبت شده در سامانه هنگام ورود به مرکز تعویض پلاک بررسی می‌شود و فقط به دارنده کد ملی و یا وکیل قانونی و خودرو با شماره پلاک ثبت شده در نوبت اجازه ورود داده می‌شود.
کشکولی بیان کرد: توصیه می‌شود افراد قبل از گرفتن نوبت مدارک مورد نیاز را تکمیل کنند تا امکان استفاده حداکثری و بهینه از سامانه مذکور برای همگان فراهم شود.
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی