ندای استان:مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی از کسب ۲۳ رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری ۹۹ توسط دانش آموزان این شهرستان خبر داد.

به گزارش ندای استان به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دشتی ، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان  روز ۹۹/۷/۱  اظهار کرد: دانش‌آموزان دشتیاتی امسال در کنکور سراسری همانند سال‌های گذشته درخشش خوبی داشتند و توانستند رتبه‌های برتر را از آن خود کنند.

علی حسینی افزود: هم‌اکنون ۲۳ دانش‌آموز شهرستان دشتی توانستند در گروه‌های مختلف کنکور سراسری سال جاری رتبه سه‌رقمی و دو رقمی را به نام خود ثبت کنند. و این آمار احتمالا” به روزرسانی خواهد و  به تعداد آن افزوده می شود .

حسینی با اشاره به اینکه در گروه‌های مختلف علوم تجربی، ریاضی فیزیک، زبان خارجه، علوم انسانی و هنر دانش‌آموزان این شهرستان خوش درخشیدند، تصریح کرد:  این رتبه ها شامل ۵ نفر در رشته علوم تجربی ، ۵ نفر در رشته علوم ریاضی و فیزیک ، ۶ نفر در رشته علوم انسانی ، ۵ نفر در رشته زبان های خارجی و ۲ نفر در رشته هنر  می شود .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی با بیان اینکه در سال گذشته  هم در  دانش آموزان این شهرستان  توانستند ۲۷ رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری را کسب کندعنوان کرد:‌ در این بین، از قبولی ۱۲ نفر از دانش آموزان دشتیاتی در رشته های مختلف پزشکی در سال ۹۸ که از افتخارات چند سال اخیر آموزش و پرورش این شهرستان است می توان یاد کرد .
حسینی به دانش آموزان توصیه کرد در فرصت کم انتخاب رشته  از مشورت و کمک کارشناسان مشاوره  خوب و مجرب این شهرستان استفاده کنند .

اسامی دانش آموزان دشتیاتی دارای رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری ۹۹

علوم تجربی
سیدمحمد حسینی مقدم ۳۵۸ ادب
زهرا حسینی فرد ۹۳۷ فرزانگان
زهرا کشاورز ۸۰۵ فرزانگان

علیرضا فقیه ۳۵۰ شهید بهشتی
امیر حسین گل ۱۰۷ شهید بهشتی
فاطمه زهرا قائدی ۱۴۰۰ اندیشه

ریاضی فیزیک
ابوالفضل نعمتی ۴۶۰ علامه طباطبایی
محمدجواد زیارتی ۲۹۳ شهیدبهشتی
علیرضا صداقت پی ۲۶۸ شهید بهشتی
ابوالفضل تاج الدین ۱۱۹ شهید بهشتی
محمدرضا مسعودی ۷۰۰ شهید بهشتی

علوم انسانی
زهرا حسین پور ۷۵۰ بشارت
مونس خوران ۹۲۵ بشارت
رضا کارگزاری ۱۱۰ امام خمینی(ره)
شهربانو علی نژاد ۶۵ اندیشه
محدثه احمدی ۹۰۵ بشارت
سیده مطهره حسینی زاده۶۴۹ بشارت

زبان
سحر دهقانی ۶۰۰ بشارت
آیدا عباسی ۵۰۰ بشارت
یاسمن ظریف فرد ۷۲ فرزانگان
امیرحسین گل ۴۹۲ شهید بهشتی
محمدرضا چاهشوری ۲۵۷ شهید بهشتی

هنر
محمدجواد زیارتی ۹۰۳شهید بهشتی
سیده مطهره حسینی زاده۸۹۶ بشارت

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی