ندای استان:معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر، تجهیزات و نیروهای متخصص در بیمارستان‌های استان بوشهر تقویت می‌شود.

 به گزارش ندای استان به نقل از مهر،جعفر زارعی زاده صبح چهارشنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات بهداشت و درمان شهرستان دشتی اظهار داشت: ۹ پزشک متخصص به کادر درمانی بیمارستان زینبیه خورموج اضافه شده است.

وی ضمن تقدیر از حمایت‌های فرماندار در حوزه سلامت اظهار داشت: این متخصص‌ها در حوزه چشم پزشکی، داندانپزشکی، ارتوپد، زنان و زایمان، اطفال، داخلی، جراح، رادیولوژی و قلب است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افزود: با اضافه شدن این پزشکان به کادر درمانی مشکل پزشک در بیمارستان مرتفع می‌شود.

زارعی زاده ادامه داد: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان می‌طلبد توجه جدی به بیمارستان صورت بگیرد و تلاش مجموعه دانشگاه نیز همین بوده است.

وی خاطر نشان کرد: کارهای خوبی در حوزه سلامت در سطح شهرستان اتفاق افتاده و یا در دست اجرا است که به نسبت گذشته چشمگیر بوده است.

در این نشست دکتر علی بهنام مجرد به سمت رئیس بیمارستان زینبیه خورموج معرفی شد

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی