ندای استان: جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: رسانه‌های استان در تقویت همدلی و کمک مومنانه نقش مهمی دارند.

به گزارش ندای استان به نقل از مهر، سرهنگ پاسدار عبدالرضا دشتی صبح سه‌شنبه در نشست هم اندیشی مسؤولان دفاتر بسیج رسانه استان بوشهر اظهار داشت: رزمایش مواسات و کمک مومنانه، ایران اسلامی را به یک الگو در سراسر دنیا تبدیل کرده است.

وی افزود: بررسی کارکرد رسانه‌ها، نشان می‌دهد که در تقویت همدلی و کمک مومنانه نقش مهمی بر عهده داشته و سبب خیزش افشار مختلف جامعه اسلامی برای پیوستن به پویش مواسات شده‌اند.

جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: رسانه‌ها با ایجاد شور رسانه‌ای، سبب بسیج مردم برای کمک‌های مومنانه شده‌اند.

وی بیان کرد: اصحاب رسانه نسبت به ایجاد شور همدلی بیشتر برای جذب کمک‌های مردمی همت کنند.

دشتی با بیان اینکه خبرنگاران بازوی اطلاع رسانی یک جامعه هستند و نقش مهمی در اطلاع رسانی را نیز بر عهده دارند گفت: بیان واقعیت‌های جامعه و صداقت از ویژگی بارز یک خبرنگار است.

وی با بیان اینکه رسالت خبرنگاری تنها در نوشتن و عکاسی و تصویر برداری نیست، عنوان کرد: امید بخشیدن به جامعه یکی از رسالت‌های بزرگ خبرنگاران است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۴۳

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی