ندای استان:رئیس پلیس راهور استان از تصادف یک دستگاه سواری پراید با موتورسیکلت و کشته و مجروح شدن دو نفر در این حادثه خبر داد.

به گزارش ندای استان،سرهنگ”قدرت الله کشکولی”در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در بیان جزئیات این خبر افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف در شهر “خورموج”، حوالی فلکه “خالو حسین” بلافاصله ماموران و عوامل امدادی به محل اعزام شدند.
وی تصریح کرد: با حضور ماموران در محل مشخص شد یک دستگاه خودرو پراید با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد که در این حادثه ترک نشین موتورسیکلت به دلیل شدت جراحات وارده در محل فوت و راکب توسط اورژانس به بیمارستان منتقل گردیده است.
رئیس پلیس راهور استان بوشهر با اشاره به اینکه علت حادثه عدم رعایت حق تقدم عبور از ناحیه موتورسیکلت بوده به شهروندان توصیه کرد: جهت پیشگیری از حوادث ناگوار رانندگی، وسیله نقلیه خود را در اختیار فرزندان و کسانی که به سن قانونی برای اخذ گواهینامه رانندگی نرسیده اند قرار ندهند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۳

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی