ندای استان:کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر پس از درخواست دوباره رهبر انقلاب برای ادامه طرح مواسات و کمک‌های مؤمنانه، در پویش مردمی نذر و قربانی با نیت دفع بلا و رفع بیماری کرونا ۱۱۴ رأس دام قربانی کرد.

به گزارش ندای استان،مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان بوشهر دراین‌باره به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: در این پویش از دیروز تا کنون ۱۱۴ رأس دام در سراسر استان بوشهر با نیت دفع بلا و رفع بیماری کرونا قربانی شده که ۱۷ رأس دام در شهرستان بوشهر بوده است.
سیدمحمدعلی مهیمنیان‌پور افزود: این قربانی‌ها پس از بسته‌بندی با رعایت نکات بهداشتی، به مددجویان و نیازمندان داده شد.
رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه شهر بوشهر هم گفت: پس از درخواست دوباره رهبر انقلاب برای ادامه طرح مواسات و همدلی، نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خواستار جلوه جدید مواسات شد که با همکاری امامان جمعه استان و کمیته امداد، ۱۱۴ رأس دام با نیت دفع بلا و کمک به آسیب‌دیدگان از کرونا قربانی و میان آنان توزیع شد.
حجت‌الاسلام سیدنعمت‌الله رکنی اضافه کرد: از هم‌استانی‌ها می‌خواهیم که مانند مراحل پیش در این مرحله نیز همیاری کنند و خود نیز در محله‌ها و مساجد کمک‌های مؤمنانه را داشته باشند.
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۱

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی