ندای استان:نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:درحوزه بهداشت و درمان مذاکرات خوبی با مسولان کشوری و استانی صورت گرفته است که امیدوارم دغدغه‌هایی که مردم حوزه انتخابیه در این حوزه دارند را بتوانیم رفع کنیم.

به گزارش ندای استان،حجت الاسلام موسی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان کنگان اظهار داشت: قبل از ورود به مجلس یازدهم از تجارب سال‌های گذشته استفاده و نشست‌های مختلفی در سطح ملی با برخی از معاونین وزرا و مدیران سازمان‌ها و همچنین در سطح استان‌ داشتم که در این نشست‌ها دغدغه‌های مردم و مشکلات آن‌ها را به سمع مسؤولان رسانده شد.

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی افزود: برنامه‌ها و پروژه‌هایی که قرار است در این چهار سال آینده در حوزه‌ انتخابیه انجام گیرد را به سمع مسؤولان مربوطه رساندیم که خوشبختانه توافق‌های خوبی صورت گرفت.

احمدی ادامه داد: در راستای ارتقای نیروی انسانی بومی در ادارات و هم در صنعت پیگیری‌های خوبی قبل از ورود به مجلس صورت گرفت که حتما بعد از استقرار در مجلس این پیگیری‌ها با تمام توان و تلاش مضاعف پیگیری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اشتغال اولویت اول است گفت:کمیته پیگیری بحث اشتغال نیروی بومی تشکیل شده است و با جدیت در جهت جذب نیروهای بومی تلاش می‌شود تا حقی از مردم حوزه انتخابیه ضایع نشود.

احمدی  با بیان اینکه نگاه ویژه‌ای به حوزه سلامت داریم گفت: در حوزه بهداشت و درمان مذاکرات خوبی با مسؤولان کشوری و استانی صورت گرفته است که امیدوارم دغدغه‌هایی که مردم حوزه انتخابیه در این حوزه دارند را بتوانیم رفع کنیم.

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حوزه درمان پزشک‌های متخصصی که به این منطقه مراجعه کردند و به دلایلی رفتند را پیگیری و آن‌ها را به منطقه باز می‌گردانیم و همچنین تلاش می‌شود مصوبه سه وزارتخانه بهداشت، نفت، رفاه برای رفع مشکلات بیمارستان کنگان را عملی کنیم.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی