ندای استان:مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با توجه به شروع امتحانات مقطع متوسطه، آزمون پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری و دیگر پایه‌ها به طور غیرحضوری انجام می‌شود.

به گزارش ندای استان به نقل ازخبرگزاری صداوسیما،علی مراد کرمی افزود: تمام تلاش ما ایجاد محیطی امن و ایمن است در همین راستا از سه مدرسه در شهر بوشهر بازدید داشتم که مسائل بهداشتی در آن به خوبی رعایت شده بود و فاصله گذاری اجتماعی حفظ شده و تمام فضا‌ها ضدعفونی شده است دانش آموزان و کادر اجرایی مدارس نیز از ماسک و دستکش استفاده می‌کنند.
وی اضافه کرد: از ۲۴۰ هزار دانش آموز استان بوشهر، ۱۰ درصد آن که ۲۴ هزار نفر می‌شود به صورت حضوری در آزمون‌ها شرکت می‌کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش از برگشت بخشی از شهریه مدارس غیرانتفاعی به خانواده‌ها خبر داد و افزود: شهریه مواردی که مربوط به آموزش بوده اخذ و شهریه بخش فوق برنامه، هزینه ایاب و ذهاب و سرویس به خانواده‌ها برگشت داده می‌شود.
کرمی بیان داشت: مبلغ دریافتی از طریق شماره حساب اعلام شده از سوی خانواده‌ها یا به صورت حضوری تا قبل شروع سال جدید به خانواده‌ها برگشت داده می‌شود.
وی گفت: اداره ارزیابی عملکرد و اداره مشارکت‌های مردمی نیز برای رسیدگی به شکایات اولیاء دانش آموزان به منظور شهریه دریافتی مدارس غیرانتفاعی در نظر گرفته شده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی