ندای استان:مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر گفت: شهرداری‌ها باید در پیشگیری از تخلفات ساختمانی جدی‌تر باشند.

به گزارش ندای استان به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، حمید بردستانی در جلسه کارگروه ویژه پیشگیری و برخورد موثر و فوری با تخلفات ساخت و ساز و تغییر کاربری غیرمجاز استان بوشهر اظهار داشت: در ۳سال گذشته( از سال ۹۶ تا ۹۸) تعداد ۱۰هزار و ۱۲۳ پرونده تخلف در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرهای استان تشکیل شده که ۹۱ درصد آنها بررسی و منجر به صدور رای شده است.

مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر خاطر نشان کرد: جلسات کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرهای استان با حضور نمایندگان وزارت کشور، قوه قضائیه و شورای اسلامی بصورت مستمر در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: مقرر شد شهرداری‌ها نسبت به اطلاع رسانی تلفن ۱۵۰۴ و ۱۶۵۶ برای گزارش‌های اعلام تخلف و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی ملی توسط مردم به ادارات منابع طبیعی و راه و شهرسازی همکاری کنند.

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر گفت: سرکشی به شهرهای مختلف و بررسی مشکلات و دغدغه‌های شهروندان در دستور کار این دفتر قرار دارد و از تمام ظرفیت و پتانسیل موجود برای این مهم بهره می‌بریم.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی