ندای استان:مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: امسال برای برطرف شدن مشکل کم‌آبی در مناطق شهری و روستایی استان ۳۳ حلقه چاه حفر و بهره برداری می‌شود.

به گزارش ندای استان،عبدالحمید حمزه‌پور بیان کرد: اجرای طرح‌های آب‌رسانی در شهر‌ها و روستا‌های استان بوشهر امسال تسریع یافته به‌گونه‌ای که در آستانه فصل تابستان طرح‌های آبرسانی یکی پس از دیگری وارد مدار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پارسال برای رفع مشکل کم‌آبی در استان ۲۳ حلقه چاه حفر و وارد مدار بهره‌برداری شد که باعث شد مشکلات آب‌رسانی در شهر‌ها و روستا‌های استان تا حدودی بهبود یابد که رضایت‌مندی مردم را در پی داشت.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه در حال حاضر طرح‌های مهمی در حوزه آب استان در حال اجراست افزود: پیش‌بینی می‌شود امسال ۲۹ حلقه چاه پس از حفر، تجهیز و کف شکنی در مناطق دالکی، پشتکوه، خورموج، اهرم، دیر، جم، کنگان و دیلم و در بخش روستایی ۴ حلقه چاه وارد مدار بهره‌برداری شود.

 

منبع:خبرگزاری صداوسیما

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی